Magazin

Tecavüzcü öğretmen evlendi

Tecavüzcü öğretmen evlendi

ABD'de öğrencisine tecavüz ettiği için hapse giren eski öğretmen Mary Kay LeTournaeu ile şimdi 22 yaşında olan kurbanı Vili Fualaau 200 kişinin katıldığı bir törenle evlendi.

Öğrenci olan 12 yaşındaki Fualaau ile seks yaptığı için 7.5 yıl hapis yatan LeTournaeu, geçtiğimiz ağustos ayında hapisten çıkmıştı. Bir televizyon programında "Herkesin hayatında trajik şeyler meydana gelir, bu da kesinlikle trajik bir şeydi" diyen eski öğretmen ve öğrencisinin yedi ve sekiz yaşlarında iki kızları var. Törende sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı konukların kameralarını kapıda bırakıp dedektörden geçtiği belirtildi.

LeTuornaeu, ilk kızını suçlu bulunmadan üç ay önce doğurmuş, şartlı tahliyeyle bırakıldıktan sonra çift bir kamyonette seks yaparken yakalanınca cezasının tümünü çekmek için yeniden hapse yollanmıştı. İkinci bebeğini de hapiste doğuran LeTournaeu'nun bebeklerine Fualaau'nun annesi baktı.
(Radikal)
Yayın tarihi: 22.05.2005
424
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.