Magazin

Tarkan'dan kafa karıştıran açıklama

Tarkan'dan kafa karıştıran açıklama

Önceki akşam müzisyen Garo Mafyan’la Ortaköy’de yemek yiyen Tarkan, son dönemde hakkında çıkan tüm haberleri bir çırpıda yalanladı. Megastar, iş aşka gelince kafa karıştıran bir açıklama yaptı.

Basında yer alan ‘Tayland ve Londra’da ev alacağı’ haberleri sorulunca Tarkan, “Doğru değil. Hepsi yalan. Valla yalan, billahi yalan. Öyle bir şey yok” yanıtını verdi.

Fanta Festivali’nde geçen yıl gidemedikleri yerlere de uğrayacakları için heyecanlı olduğunu belirten Megastar, yeni albümünüyse gelecek yıl çıkaracağını söyledi.

Tarkan, “Ajda Pekkan’la düet yapacak mısınız?” sorusuna “Ajda’ya şarkı yazdığımız doğru. Benim sözünü yazdığım, Ozan Çolakoğlu’nun müziğini yaptığı şarkı. Bir de ayrıca bir şarkı verdim” diyerek düet haberinin doğruyu yansıtmadığını vurguladı. “Sezen Aksu’yla düet olabilir mi?” sorusuna da “Sürpriz olsun” diyerek açık kapı bıraktı.

Sonra konu aşka geldi. Megastar, “Yanınızda ne zaman birini göreceğiz?” sorusuna kafa karıştıran bir cevap verdi: “Nereden biliyorsunuz tek olduğumu?”

Yayın tarihi: 25.04.2012
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.