Magazin

Tarkan'dan İbo'ya sert yanıt

Tarkan'dan İbo'ya sert yanıt

Tarkan, gazetecilerin sorusu üzerine, İbrahim Tatlıses'e, ismini anmadan yanıt verdi: "Vız gelir tırıs gider."

Tarkan, iki hafta önce Açıkhava Tiyatrosu'nda Sibel Can'la çıktığı konser öncesi gazetecilerin sorusu üzerine, "Tarkan sanatçı değil şarkıcı" diyen İbrahim Tatlıses'e, ismini anmadan yanıt verdi: "Vız gelir tırıs gider."

Yeni albümünün çıkış tarihini sürekli erteleyen Tarkan, "Dönüşüm muhteşem olacak" dedi. Albümü için titiz davrandığını söyleyen Tarkan, "Bu yaz araya seçimler girdiği için erteledik. Sonra bayram dedik. Fakat hangi bayram olacağı belli değil" diye konuştu.

Sibel Can'a verdiği "Çakmak Çakmak" adlı şarkıyı yeni albümü için sakladığını söyleyen Tarkan, "Sibel'e alttan vokal yaptım. O şarkı aslında benim albümümde olacaktı. Ama artık düşünmüyorum. Çünkü o, Sibel'in parçası oldu.

Sibel'i televizyonda seyrederken gayet ahlaklı ve hanımefendi biri olduğunu gördüm. O yüzden şarkımı ona verdiğim için içim çok rahat" dedi. Tarkan, en son Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konser öncesi gazetecilere, "Tarkan sanatçı değil şarkıcı" diyen İbrahim Tatlıses ve kendisini eleştiren diğer sanatçılarla ilgili olarak da "Bu biraz bizim milletimizde, yapımızda var. Dedikoduyu ve taş atmayı seviyoruz. Keşke öyle olmasa. Kendimi savunmayarak bunlardan kurtuluyorum. Hiç kaale almıyorum. Hoşgörülü davranıyorum. Ben kendimi biliyorum. O yüzden isteyen istediğini söylesin. Vız geliyor tırıs gidiyor" diye konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 06.09.2007
359
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.