Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tanyeli bir süre dans edemeyecek

Tanyeli bir süre dans edemeyecek

"Oryantal Star" adlı yarışma programının sona ermesi üzerine oğlu ve kız kardeşiyle birlikte Avustralya'ya tatile gitmeye hazırlanan ünlü oryantal Tanyeli, Atatürk Havalimanı'na giderken yolda kaza geçirmişti.

Yağışlı havada kayan bir aracın çarpması sonucu, oturduğu arka koltuktan savrulan ünlü oryantalin vücudunda çeşitli kırıklar meydana gelmişti.

Sağ köprücük kemiği kırılan, kalça kemiğinde ise çatlak meydana gelen ünlü oryantalin tedavisi halen International Hospital'da sürüyor.

Ağrılar nedeniyle zor günler geçiren Tanyeli, "Allah beni oğluma bağışladı. Kazada köprücük kemiğim kırılmıştı. Küçük bir kırıktı ama kırık kendiliğinden büyüdü ve kemiğim tekrar kırıldı. O yüzden vücudum askıya alındı. Kalça kemiğimde ise çatlaklar var. Sağ ayağımın üzerine basamıyorum. Yürümekte çok zorlanıyorum. 6 hafta sonra tedavi sonuç verecek. 3 ay belki 6 ay dans edemeyeceğim..."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 01.02.2007
321
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.