Magazin

Tam 7 ülkede yasaklandı!

Tam 7 ülkede yasaklandı!

21 yaşındaki rap'çi Azealia Banks, Dazed & Confused dergisinin kapağına öyle bir poz verdi ki dünya yerinden oynadı.

Azealia Banks kışkırtıcı şarkı sözleri ve Twitter'daki söz düellolarıyla, rap'çiler arasında fark yaratmaya devam ediyor. Daha önce biseksüel olduğunu açıklayan Azealia, bu kez de kapak olduğu ünlü Dazed & Confused dergisiyle adından söz ettiriyor.

Dazed & Confused’un Azealia’lı Eylül 2012 kapağı tam yedi ülkenin sınırını geçemedi. Azealia’nın pembe bir prezervatifi üflerken çekilmiş karesiyle birlikte "Azealia Banks Blows Up" yazan kapak çekimi Sharif Hamza'ya ait.

Dergiye samimi açıklamalar yapan 21 yaşındaki şarkıcı, henüz 2 yaşındayken babasını pankreas kanseri nedeniyle kaybetmiş. Sonra ise annesinin ona uyguladığı fiziksel ve mental şiddete maruz kalmış. Bu yüzden de 14 yaşındayken ablasıyla birlikte yaşamak için evden ayrılmış.

Erkekler ve cinsellikle ilgili merakının da küçükken başladığını cesurca anlatan Azealia Banks, annesi onunla ilgilenmediği için ona 'hayır' diyecek kimsenin olmadığını da itiraf etti.

Dazed & Confused’un Azealia’lı kapağı, Singapur, Dubai, Malta, İsviçre, Hindistan ve Tayland'da yasaklandı.

(posta)

Yayın tarihi: 19.08.2012
556
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.