Magazin

Takıntılıyız biraz!

Takıntılıyız biraz!

Trendy dergisinden Pınar Yılmazerler, ünlülerin takıntılarını araştırdı.

Kimi dudaklarına çok önem veriyor, kimi ayakkabı tutkunu, kimi de pazarları gezmeyi çok seviyor. İşte ünlülerimiz ve takıntıları.

Demet Akalın
Hastalık derecesinde ayakkabı tutkunuyum. Dayanamıyorum desem yeridir. Adana'da, Konya'da ne alabilirsin? Hiç fark etmez, bu şehirlere gider gitmez alışveriş merkezlerine dalıyorum hemen. Bir de Boğa burcu olduğum için kırmızı takıntım var.

Levent Yüksel
Beğenilmek benim için çok önemlidir. Her zaman takdir beklerim. Bu benim en büyük takıntımdır diyebilirim. Sanırım bu takıntımın sebebi aşırı mükemmeliyetçi biri olmamdan kaynaklanıyor. Elbette beni beğenmeyen insanlar da vardır. Ama ne yapayım, yine de takarım işte!

Aysun Kayacı
Dudaklarımla çok ilgiliyim! Fotoğraf çektirirken dudaklarımı ön plana çıkartırım. Dünyaca ünlü modeller de dudaklarını böyle yapıyor! Ben onlara bakarak öğrendim poz vermeyi. Bana yakıştırmıyor insanlar ama ne yapayım, bu da benim takıntım! Gece yatarken bile dudaklarıma parlatıcı sürüyorum.

Özgü Namal
Pazarların sıkı takipçisiyim. Hatta beraber pazarları dolaştığımız bir arkadaş grubumuz var. Kıyafete harcanan paraya acıyorum. Sadece ayakkabı takıntım var.

Funda Arar
Bazı şeylerin yerini değiştiremem. Değiştiğinde kötü bir şey olacakmış gibi hissederim. Mesela yastık tersyüz edilemez. Ne tarafta yatıldıysa o tarafta kalmalıdır. Sayılarla ilgili takıntılarım vardır. Bir tarihte kötü bir şey olduysa onu söyleyemem. Yine o tarihte kötü bir şey olacağından korkarım.

Berksan
Takıdan hiç ama hiç hoşlanmam. Tek takıntım saattir. Saat konusunda inanılmaz hassasımdır. "Saat koleksiyonum var" desem yeridir. Onun dışında aksesuvar olarak bir şeyler takmayı sevmem.

Hepsi
Her ne kadar 13 yıllık arkadaş da olsak, her geçen gün birbirimizi yeniden keşfediyoruz. Mesela stüdyo kayıtlarından sonra hepimizin uğurlu birer takısı oldu. Nazara inanmaya başladık. Kimimiz de sesine zarar gelmesin diye seçimlerinde mızmızlık yaptı! Biraz takıntılıy-mışız meğer!

Çağla Şikel
Bale yapmaktan dolayı bütün ayak parmaklarımın şekli bozulmuştu. Baleyi bıraktıktan sonra onlara şefkat gösterdim. Şimdi bana prenses gibi geliyorlar. Bütün kadınların ayaklarına bakarım. Kadının yüzü çirkin, ayakları güzelse, o bana güzel gelir. Erkeklerin ayaklarına da bakarım. Böyle bir takıntım var işte.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 14.08.2006
411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.