Magazin

Tacizcisiyle mahkemede yüzleşti!

Tacizcisiyle mahkemede yüzleşti!

Hande Subaşı trafikte sözlü tacizde bulunan motorcuya dava açmıştı! Eski Türkiye Güzeli Hande Subaşı,11 Nisan 2009 günü akşam saat 18.00 sıralarında, İstanbul Dolapdere’de aracına benzin aldıktan sonra, Okmeydanı yönüne doğru ilerlemeye başladı. Ancak iddiaya göre, peşine takılan bir motosiklet sürücüsü otomobilini sıkıştırıp sözlü tacizde bulundu. Subaşı, polise başvurarak sürücü hakkında şikâyette bulundu. Yapılan araştırma sonucunda plaka kaydından pizzacı E.Ö.’ye ulaşıldı. Soruşturma sonucunda E.Ö. hakkında, 4 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Sanık E.Ö., geçtiğimiz mart ayında verdiği ifadesinde hakkında yer alan haberler nedeniyle hem işinden olduğunu hem de eşiyle boşanma aşamasına geldiklerini belirterek, “Tahrik altında yaptığım bu eylemden pişmanım” dedi. Dün yapılan duruşmaya, Hande Subaşı ile sanık E.Ö. katıldı. Ünlü oyuncu ifadesinde, sanık hakkındaki şikâyetinin sürdüğünü belirterek, “Tehlikeli olarak araç kullanıyordu, benim kaza yapmama sebebiyet verebilirdi” dedi. Mahkeme sanığın ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokma’ suçundan 5 ay hapis ile cezalandırılmasına karar verdi. Hükmün açıklanması geriye bırakıldı.

hande subaşı

Eski Türkiye Güzeli Hande Subaşı,11 Nisan 2009 günü akşam saat 18.00 sıralarında, İstanbul Dolapdere’de aracına benzin aldıktan sonra, Okmeydanı yönüne doğru ilerlemeye başladı. Ancak iddiaya göre, peşine takılan bir motosiklet sürücüsü otomobilini sıkıştırıp sözlü tacizde bulundu. Subaşı, polise başvurarak sürücü hakkında şikâyette bulundu.

Yapılan araştırma sonucunda plaka kaydından pizzacı E.Ö.’ye ulaşıldı. Soruşturma sonucunda E.Ö. hakkında, 4 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Sanık E.Ö., geçtiğimiz mart ayında verdiği ifadesinde hakkında yer alan haberler nedeniyle hem işinden olduğunu hem de eşiyle boşanma aşamasına geldiklerini belirterek, “Tahrik altında yaptığım bu eylemden pişmanım” dedi.

Dün yapılan duruşmaya, Hande Subaşı ile sanık E.Ö. katıldı. Ünlü oyuncu ifadesinde, sanık hakkındaki şikâyetinin sürdüğünü belirterek, “Tehlikeli olarak araç kullanıyordu, benim kaza yapmama sebebiyet verebilirdi” dedi. Mahkeme sanığın ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokma’ suçundan 5 ay hapis ile cezalandırılmasına karar verdi. Hükmün açıklanması geriye bırakıldı.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 06.07.2013
1080
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.