Magazin

'T.C. ile eğlenecek kadar şerefsizsen...'

'T.C. ile eğlenecek kadar şerefsizsen...'

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'dan Twitter'daki takipçisine çok sert T.C. cevabı verdi.

Kaynarca geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı'nın tabelalarından T.C. ibaresini indirmesine tepki olarak Twitter'daki hesabının başına T.C yazarak, bu duruma tepki göstermişti.

Ünlü oyuncuya önceki gün twitter'da bir takipçisi "Mizaha diyorum, açık bir durum diyorum, lüzumu diyorum gereğinden fazla değil mi diyorum. Bir de ne gereği var diyorum" sözleriyle sataştı. Kaynarca'nın yanıtı ise "Kardeş hala ne dediğini anlatamıyorsun ismim niye uzun ve mizaha açık olsun ama sana öyle geliyorsa öyle olsun gül eğlen ne diyeyim" şeklinde oldu.

Ancak Bora'nın "Ziyadesiyle gülüp eğleniyoruz, merak buyurmayın. Nüfus cüzdanınıza da yazdırın kalıcı olur, Twitter bugün var yarın yok" şeklindeki sözleri ünlü oyuncuyu kızdırdı. Hızını alamayıp öfkelenen ünlü oyuncu ise takipçisine "Gerizekalı o gülüp eğlendiğin şeye yarın nasıl ağlayacağını düşün T.C. ile eğlenmeyi düşünecek kadar şerefsizsen yapacak birşey yok" sözleriyle tepkisini gösterdi

Yayın tarihi: 16.04.2013
468
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.