Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sütten çıkmış ak kaşık değilim

Sütten çıkmış ak kaşık değilim

Pınar Altuğ, sevgilisi Tony'nin geçmişte Selin Toktay'la da aşk yaşadığının ortaya çıkmasından sonra aralarının bozulduğu iddialarını yanıtladı.

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Omuz Omuza'da 'Nisan' karakterini canlandıran Pınar Altuğ, Korukent Bowling'de yapılan çekimlerde oyuncu arkadaşlarıyla birlikte oldukça eğlendi. Altuğ, sevgilisi Tony'nin eski sevgilisi Selin Toktay'la gazetelerde fotoğraflarının yayınlanması üzerine ilişkilerini bitirdiği haberlerini yalanladı.

Altuğ, 'Ben sütten çıkmış ak kaşık mıyım, benim de geçmişte birçok ilişkim oldu. Ben daha podyumdayken Selin'le onun ilişkisini biliyordum. Beş yıl sonra fotoğrafları ortaya çıkarıp ne yapmaya çalışıyorlar anlayamadım. Böyle saçma sapan sebepler ilişkimizi bozamam ve ilişkimiz gayet güzel gidiyor' dedi. Oyunculukla ilgili hedefleri olmadığını ifade eden Altuğ, 'Ben hayatımın hiçbir döneminde hayaller kurup ilerde şunu yapmalıyım demedim. Gelen teklifleri değerlendirerek bir yerlere vardım' dedi.
(Hürriyet)
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.