Magazin

Sürpriz aşk çabuk bitti

Sürpriz aşk çabuk bitti

Son dönemde haklarında en çok konuşulan çift Nurgül Yeşilçay ve Mithatcan Özer'le ilgili bir son dakika magazin dedikodusu: Çift ayrılmış...

Güncellenme tarihi:
Nedeni ise Mithatcan'ın medyanın ilgisinden bunalmış olması. SÜRPRİZ AŞK BÖYLE BAŞLAMIŞTI GERİYE BU KARELER KALDI Sezen Aksu'nun oğlu olmasına rağmen her zaman medyadan uzak durmayı tercih etti Mithatcan. Gece gezmeleriyle, aşklarıyla gündemde olmayı hiçbir zaman sevmedi. Ne zaman ki Nurgül Yeşilçay'la aşk yaşamaya başladı, birden magazin basınının gözdesi oldu. Her dakika kameralar altında, gazetecilerin gözü önünde aşkını yaşamaya başladı. Ancak bu durumdan çok sıkıldı... Bundan iki hafta önce Beyoğlu'nda bir mekânda, kapının önünde sigara içmeye çıktıklarında da bunun ilk sinyalini vermişti Mithatcan. Sigara molasında karşısında patlayan flaşları görünce "Yeter artık, sıkıldım" diyerek içeri kaçmıştı. Nurgül Yeşilçay da gazetecilere "Siz ona bakmayın, bu akşam canı sıkkın biraz" diyerek durumu izah etmeye çalışmıştı. Ancak Mithatcan'ın canının sıkkınlığı o geceyle ilgili değildi. İlişkisinin medyanın ilgi odağı olmasından sıkılmıştı. O yüzden de bu ilişkiyi noktalamaya karar verdi. Farkında mısınız, üç-dört gündür Nurgül Yeşilçay yalnız başına görülüyor gecelerde. Dün de Hande Ataizi'yle kız-kıza gece gezmesinin fotoğrafları yer aldı gazetelerde. Mithatcan ise sessiz sedasız ortalardan kayboldu yine... (Cengiz Semercioğlu-Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.03.2011
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.