Magazin

Sonunda barıştılar

Sonunda barıştılar

Bülent Ersoy, konuk olduğu bir TV programının canlı yayınında söylediği sözler nedeniyle kendisine küsen Sibel Can'ın gönlünü almayı başardı. Ersoy, "Zaman zaman anne-kız arasında bile dargınlıklar oluyor" dedi.

Bülent Ersoy'un geçtiğimiz aylarda konuk olduğu bir TV programında İzzet Yıldızhan'a "Kızım olur Sibel, istersen ayarlayayım" demesi, Sibel Can'ı çok üzmüştü. Olaydan sonra Can, Ersoy'un artık evine giremeyeceğini, çünkü eşi Sulhi Aksüt'ün onun bu gafına çok kızdığını söylemişti. Yaklaşık iki aydır dargın olan Sibel Can ile Bülent Ersoy, önceki gün barıştı.

Anne-kız arasında olur
Nişantaşı'ndaki bir takı mağazasında tesadüfen karşılaşan ikili önce kısa bir şaşkınlık yaşadı, ardından da dayanamayıp aradaki küskünlüğe son verdi. 1 Ağustos'un Sibel Can'ın doğum günü olması nedeniyle mağazanın hazırladığı sürpriz doğum günü kutlamasına da kalan Ersoy, "Zaman zaman anne-kız arasında bile dargınlıklar oluyor. Ben Sibel'i çok severim" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.08.2006
517
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.