Magazin

smile adsl'le daha hızlı İnternet

smile adsl'le daha hızlı İnternet

Doğan Yayın Holding, Türk Telekom'dan sonra ADSL hizmeti veren firmalar arasına, smile adsl markası ve iddialı kampanyası ile güçlü bir giriş yaptı.

smile adsl ile abonelerine kablosuz ve genişbant İnternet erişimi sunacak olan Doğan Yayın Holding, ayda sadece 29 YTL karşılığında yüksek hızlı internet bağlantısı sağlayacak.

Doğan Yayın Holding, genişbant İnternet erişimi alanında önemli bir adım atarak, ADSL hizmeti veren firmalar arasına, smile adsl markası ve iddialı kampanyası ile güçlü bir giriş yaptı. smile adsl ile abonelerine çok ekonomik koşullarda kablosuz ve genişbant internet hizmeti sunacak olan Doğan Yayın Holding, 1024 Kbps hızda ADSL aboneliğini, ayda sadece 29 YTL karşılığında, birçok ek ürün ve hizmetle birlikte sağlayacak.

Doğan Yayın Holding, bireysel İnternet erişiminde yüz binleri aşkın abonesine sunmakta olduğu, müşteri memnuniyeti yüksek, güvenli, kaliteli ve kesintisiz hizmetlerinde edindiği tecrübe ve birikimleri ile, genişbant ve kablosuz internet erişimi pazarında da öncü firma olmayı hedefliyor.

Yayın tarihi: 19.10.2006
695
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.