Magazin

Şirin bundan sanane?

Şirin bundan sanane?

Okan Bayülgen'in eşi Şirin Ediger'in Amerika'da doğum yapan ünlülerin isimlerini vererek, "Burada doğuranlar geri zekâlı mı oluyor, memleketimizin nesi eksik?" şeklinde twitter'a bir yazı yazması, bu yazıda eski eşi Arzu Balkan'ın da adının geçmesi Tamer Karadağlı'yı kızdırdı.

Güncellenme tarihi:
Şirin bundan sanane?

"Böyle Bir Şey Var Mı?" programında bu konuya da değinen Karadağlı, şunları söyledi: Kızımın Amerika'da doğmasından kime ne? Ben sana kızının adını niye İstanbul koydun diyor muyum? Sana ne? İki pasaportu olacak. Bunun artılarını kullansın istiyorum. Çünkü hepimiz Türk pasaportuyla yurt dışına çıkarken çok sıkıntılar yaşıyoruz.

Ben kızımın bu tür sıkıntılar yaşamasını istemiyorum, bu kadar. Türk parası Amerika'ya akıyor gibi mevzulara girersek eğer yani milliyetçilik duygularına, o zaman ben de sana niye kızını Fransız mürebbiyelerle okutuyorsun, niye Fransız markası gözlük takıyorsun, niye bilmem ne marka arabaya biniyorsun diye sorarım? Yani buralara girersek sonu yok. Ben böyle olmasını istedim. Bundan da sana ne!"

ABD'de doğum yapan ünlüler!

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 21.12.2011
289
dahafazlası
YORUMLAR

Şirin diye isimmi olurmuş..

fıstık ayırıcı 30.12.2011 15:55:18

Şirin Hanım önce Tamer Bey'in sorularına cevap versin bakalım. Birilerini madem eleştireceksin önce kendini gözden geçir. O çocuklar Amerika'da doğdu ama senin kızın Fransız mürebbiyenin ellerinde büyüyor. Bana kalırsa ikisi de yanlış değil ama dediğim gibi önce kendine baksın herkes!

melisçelik 22.12.2011 21:21:05

kesinlikle tamer beye katılıyorum sanane..kimene ..ona ne buna ne..

ceylanoğan 21.12.2011 11:50:14
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.