Magazin

Sıra dışı düğün

Sıra dışı düğün

Yaz düğünleri arasında en çok sözü edilen ise sevimli oyuncu Sandra Bullock ile Jesse James'in düğünü oldu.

Bugünlerde Hollywood'da düğün haberlerinin sayısı hayli fazla! Yaz düğünleri arasında en çok sözü edilen ise sevimli oyuncu Sandra Bullock ile Jesse James'in düğünü oldu. Barbekü partisi olarak organize edilen sıra dışı düğüne, damat kırmızı kamyonetiyle geldi.

California'da Solvang'daki bir çiftliğe davet edilenlerin hiçbiri, son dakikaya kadar bir düğüne çağrıldıklarını bilmiyordu. Konuklara, Jesse James'in, Sandra Bullock'un doğum günü için düzenlediği barbekü partisine beklendikleri bildirilmişti. Bir de partiye kokteyl kıyafetiyle gelmeleri istenmişti.

Çiftlikteki barbekü partisinde konukların çoğunluğunu, Sandra'nın okul arkadaşları, Almanya'daki akrabaları oluşturuyordu. Hugh Grant, Keanu Reeves, William Shatner ve Reguina King de sinema dünyasının temsilcileriydiler. Jesse James ise dövmeli ve takım elbiseli birkaç dostunu ve ailesini davet etmişti.

Konuklar, çiftliğe çağrılmalarının tek nedeninin barbekü partisi olmadığını nasıl öğrendiler dersiniz? Kokteyller yudumlanırken 10 dakika süreli bir video yayını, gerçeği öğrenmelerini sağladı. Sandra Bullock ile Jesse James'in kamera karşısında yaptıkları kısa konuşmadan sonra, Jesse James, 'Biz ekim ayında nişanlanmıştık sersemler' diyerek olayı özetledi.

ÖLEN ANNEDEN ARYA
Üçüncü kez evlenen, üç çocuk babası damat, çiftliğe eski püskü bir kırmızı kamyonetle gelmişti. Gelin, beyaz gelinliği ve kovboy çizmeleriyle alışılmamış bir gelin görüntüsü sergiliyordu.

Nikah töreni, Sandra Bullock'un babasının kolunda, törenin yapılacağı bölüme gelmesiyle başladı. Bu sırada Sandra'nın opera sanatçısı olan ve 2000 yılında kanserden ölen annesinin Bellini'nin Norma Operası'ndan söylediği bir aryanın bant kaydı, oradakilerin gözlerini yaşarttı.

Arya sona erince Sandra Bullock, Jesse James'in kolunda, bir ağacın önüne geldi. Birden ortalığı garip bir sessizlik sardı. Töreni yöneten papaz, nişanlı çifte, özel olarak hazırladıkları yemini tekrarlattı. Düğünden iki gün sonra yeni evliler, Las Vegas'ta Palms Resort Oteli'nin balayı dairesine yerleştiler.

GELİNLİK MEKSİKALI MODACIDAN
Sandra Bullock'un ünlü modacı Angel Sanchez'in imzasını taşıyan, tüllerle bezenmiş gelinliği göz kamaştırdı.
(Hürriyet / Kelebek)
Yayın tarihi: 09.08.2005
480
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.