Magazin

Sinem 'öpüşmem diye' tutturdu

Sinem 'öpüşmem diye' tutturdu

"Küçük Sırlar" dizisinin setindeki öpüşme krizi büyüdü. Sinem Kobal dizinin bu hafta ekrana gelen 13. bölümünün finalinde yazılan öpüşme sahnesinde de oynamak istemedi.

Güncellenme tarihi:
SİNEM KOBAL BURADA Yönetmen Taner Elhan, Kobal'ı ikna etmek için bir süre dil döktü ama Kobal, öpüşmeme kararından geri adım atmadı. Dizinin haftaiçi Cihangir'deki Boğaz manzaralı setüstü isimli mekânda geçen sahnede Çet ile Su'nun yakınlaşma sahneleri çekildi. Ancak Kobal senaryodaki sahneye itiraz etti. Sonunda istediği olan Kobal dizinin final sahnesinde Özçivit kendisini öpmek üzereyken eliyle itiyor. İpek istemese de öpüştü Kobal geçen haftalarda Arda Turan ile yaşadığı ilişkinin zedelenmesini istemediği için öpüşme sahnesinde oynamak istememiş ve rol arkadaşı Burak Özçivit de bu nedenle Kobal'ın dudağının kenarını öpmüştü. Kobal'ın Turan'ın yasağı yüzünden öpüşmediği iddiası da gündeme geldi. Ancak Kobal, "Arda benim işlerime karışmaz. Yasak koymaz" demişti. Bunun üzerine dizinin senaristleri öpüşme sahnesi yazdı. Ancak Kobal senaryoya sadık kalmadı. Kobal'ın öpüşmeme kuralına rol arkadaşı İpek Karapınar da destek verdi. Karapınar, Ali rolünü canlandıran Kadir Doğulu ile öpüşmek istemedi. Ancak yönetmen bu kez yapımcıyı devreye soktu. Karapınar, yazılan sahnede oynaması gerektiğine ikna oldu. (Milliyet)
Yayın tarihi: 11.10.2010
447
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.