Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şimdi de sperm yarışı

Şimdi de sperm yarışı

'Biri Bizi Gözetliyor' ve 'Issız Ada' isimli yarışmaların öncüsü olan Almanya'da şimdi de 'Sperm Yarışı' isimli yeni bir reality show başlıyor.

Sperm Yarışı'da 12 erkek kimin spermi daha hızlı diye yarışa giriyor. Yarışmacıların verdiği sperm örneklerinden hangisi yumurtayı daha önce döllerse, o spermlerin sahibi hızın simgesi olan bir kırmızı Porsche kazanacak. Bu hafta gösterime girecek olan yeni yarışmanın izleme rekorları kırması beklenirken, yarışmaya katılacak adayların arasında iki Alman ünlünün de bulunduğu belirtildi.

Doktor gözetiminde
Yarışmacıların klinikte sperm vermeye başladığını belirten yapımcı Endemol şirketi yetkilileri, spermlerin klinikte dondurulduktan sonra Köln'deki stüdyoya gönderileceğini ve aralarında jinekoloğun da bulunduğu üç doktorun gözetiminde yarışacağını belirttiler. Yapılan tüm işlemlerin kameralar vasıtasıyla görüntüleneceğini söyleyen yetkililer, sadece yarışmacıların sperm verdiği küçük kabinlerde kamera olmayacağını bildirdiler.

En verimli erkek seçilecek
Organizatörler, yarışmayla Almanya'nın en 'verimli' erkeğinin seçileceğini söylediler. Endemol Almanya'nın başkanı Boris Brandt, yaklaşık 1.8 milyon Alman erkeğin zayıf sperm yüzünden çocuk sahibi olamadığına dikkat çekti.
(Hürriyet)
524
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.