Magazin

Sienna'nın aşk defteri kabarık

Sienna'nın aşk defteri kabarık

Sienna Miller-Jude Law ayrılığında ünlü aktör çapkınlıkla suçlanmıştı. Ancak OK dergisinin yaptığı araştırma Miller'ın çapkınlıkta eski sevgilisinden geri kalmadığını ortaya çıkardı.

Sienna Miller ve Jude Law'un arasındaki büyük aşk, birlikte rol aldıkları 2003 yılında çekilen "Alfie" filminin setinde başlamıştı. Sevgililer bir yıl sonra nişanlandılar.

2005 yılında Sienna, sevgilisini, aktörün üç çocuğuna bakan dadısıyla yakalayınca ipler koptu. Daha sonra Sienna'nın aldatılan masum sevgili rolünü oynadığı, Jude Law ile birlikte olduğu dönemde başka ilişkileri olduğu iddia edildi.

Bu iddialar henüz kanıtlanamasa da OK dergisi, Sienna'nın Jude Law kadar çapkın olduğunu ispat etmek için seksi yıldızın hayatına giren erkeklerin listesini yayınladı. İşte listedeki erkekler:

P. Diddy: Sienna Miller, Altın Küre Ödülleri töreninde birlikte sahneye çıktığı rap yıldızı P. Diddy ile aynı gece sabaha kadar eğlendi. O günlerde P. Diddy, sevgilisi Kim Porter'dan bebek bekliyordu. İkizler dünyaya gelince Sienna Miller aradan çekildi.

Hayden Christensen: Sienna Miller, kamera karşısına birlikte çıktığı aktörlere çabuk aşık oluyor. Ünlü oyuncu, Hayden Christensen ile "Factory Girl" filminin setinde tanıştı ve onunla fırtınalı bir ilişki yaşadı.
Yayın tarihi: 22.03.2007
652
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.