Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sibel'e servet değerinde at

Sibel'e servet değerinde at

Dün yapılan Gazi Koşu'su öncesinde düzenlenen Dolmabahçe Sarayı'ndaki gala gecesinde TJK Başkanı Umur Tamer, Sibel Can'a 150 bin liralık kendi yarış atını hediye etti.

Cumartesi gecesi Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen 80. Gazi Koşusu Gala Gecesi'nde sahneye çıkan Sibel Can, büyük bir sürprizle karşılaştı.

Konser sonrası konuşma yapmak için sahneye çıkan Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Umur Tamer, 100 bin dolar değerindeki atını Sibel Can'a hediye etti. Sibel Can'a hediye edilen atın 1.5 yaşında olduğu ve önümüzdeki yıldan itibaren yarışlara katılacağı öğrenildi.

Kardeşi servet kazandırdı
Sibel Can'a hediye edilen atın babası ABD'de çok ünlü bir aygır, annesi ise Charlotte adlı şampiyon bir at. Çok güçlü bir aileden gelen ve erkek olan atın eğitimi halen devam ediyor. Bu atın kardeşi olan Alael isimli at ise hala Umur Tamer adına koşuyor ve bu yıl Tamer'e yarışlarda 400 bin lira para kazandırdı. Sibel Can'a hediye edilen atın da seneye yarışlardan birincilikle ayrılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Kadın sanatçılar da atçılıkla ilgilensin
Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Umur Tamer sahnede yaptığı konuşmada; "Atçılıkla ilgilenen hiç sanatçımız yok. Hep erkek sanatçılar ilgileniyor. Bundan sonra kadın sanatçıların da atçılıkla ilgilenmesi için bu atı Sibel Hanım'a hediye ediyorum" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
384
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.