Magazin

Sibel Tüzün: Öğretmen seksidir

Sibel Tüzün: Öğretmen seksidir

Geçen yıl vizyona giren "Çılgın Dersane" filminin ikincisi için kamera karşısına geçen Sibel Tüzün "Öğretmenler seksidir" lafıyla çok konuşulacak.

Yapımcılığını Faruk Aksoy ve Ayşe Germen'in üstlendiği "Çılgın Dersane 2" filminin çekimlerine Ağva'da başlandı. Bu filmde Yüksel adında seksi bir tarih öğretmenini canlandıran Sibel Tüzün de oyunculuğa ve setlere kısa sürede ısındı. Bir yandan Yunanca albüm çalışmalarını sürdüren Tüzün, ilk oyunculuk denemesinde üstlendiği rolle ve bu role dair açıklamalarıyla kendinden çok söz ettirecek.

Yüksel öğretmen karakterinden "Seksi, sportif, çocuklarla olumlu ilişkileri olan, biraz da sert bir öğretmen" diye söz eden ünlü şarkıcı, "seksi öğretmen" imajıyla gerçek öğretmenlerden tepki alıp almayacağı konusundaki soruya şu yanıtı verdi:

"Seksi bir öğretmeni canlandırdığım için öğretmenlerden neden tepki alayım ki? Öğretmenler seksi değil midir? Sonuçta bu sadece eğlence amacıyla çekilen bir film. Olumsuz tepki geleceğini sanmıyorum. Öğretmenlerin de gazetecilerin de seksi ve bakımlı olmaları taraftarıyım. Etrafta giydiğini yakıştıran insanlar görelim, bakımlı olalım."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 12.06.2007
706
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.