Magazin

Şevket Amatem'e yatırıldı

Şevket Amatem'e yatırıldı

Telefonunu kapatan genç oyuncuya arkadaşları da ulaşamıyordu ki sebebi ortaya çıktı...

Telefonlarını kapatan, en yakın arkadaşının bile ulaşamadığı Yaprak Dökümü'nün Şevket'inin uyuşturucu tedavisi gördüğü ortaya çıktı.

Reyting rekortmeni Yaprak Dökümü dizisinin kadrosundan çıkartıldıktan sonra telefonlarını kapatan, en yakın arkadaşının bile ulaşamadığı Caner Kurtaran'ın AMATEM'de (Alkol ve Madde Bağımlılığı Araştırma ve Tedavi Merkezi) uyuşturucu tedavisi gördüğü ortaya çıktı.

Daha önce iki kez uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan, bu yüzden dizideki Şevket rolünden olan Kurtaran sıkıntılı günleri aşmaya çalışıyor. Genç oyuncu daha önce uyuşturucu komasına girmiş, Alman Hastanesi'nde tedavi görmüştü. Yaprak Dökümü dizisinin yapımcısı Ay Yapım, Kurtaran'a tedavi olması için imkan sunarak ona bir şans daha vermişti. Ünlü oyuncu hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmaktan 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmış, mahkeme Kurtaran'ın 1'er yıl süreyle tedavili denetimli serbestliği kabul istemişti.
(Vatan)
Yayın tarihi: 07.01.2009
459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.