Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sevgilisi için kızından onay

Sevgilisi için kızından onay

'Desperate Housewifes' dizisiyle üne kavuşan Teri Hatcher, sonunda kalbinin prensini buldu.

'Desperate Housewifes' (Çaresiz Evkadınları) dizisiyle üne kavuşan Teri Hatcher, boşandıktan sonra hayatına hiç kimsenin girmesine izin vermemişti. Hatcher, sonunda kalbinin prensini buldu. Üstelik bu prens, güzel oyuncunun küçük kızı Emerson'dan da onay aldı.

'Desperate Housewives' dizisinde, mutluluğu arayan karakterlerden birini de 40 yaşındaki oyuncu Teri Hatcher canlandırıyor. Ünlü oyuncu, kısa bir süre öncesine kadar özel yaşamında da gerçek aşkı arayan yalnız bir kadındı.

Eşi Jon Tenny'den boşanan Hatcher, bu evlilikten olan kızı Emerson ile birlikte yaşıyordu. Elbette kolayca bir sevgili bulabilirdi ama kızını düşündüğü için erkeklerden uzak durmayı tercih ediyordu. Ancak esmer aktrist, sonunda yapımcı Bryan Burk ile tanışarak, yalnızlığa veda etti.

Çünkü küçük Emerson, annesinin yeni erkek arkadaşı Bryan Burk'e onay verdi. Onunla çok iyi anlaşan Emerson, hatta anneannesi ve dedesini de onunla tanışmaları için ikna etti. Hep birlikte yenilen bir sırasında Emerson, Bryan Burk'ün elini hiç bırakmadı.

Annesi ve onun erkek arkadaşıyla birlikte olmak, küçük kızı çok mutlu etmişti. Tabii Teri Hatcher da nihayet kızının onayını alan bir sevgili bularak yalnızlığa veda ettiği için çok mutlu. Sevgililer şimdilik evlilikten söz etmiyorlar ama, Emerson ile birlikte mutlu bir aile tablosu çiziyorlar.
(Hürriyet / Kelebek)
Yayın tarihi: 14.04.2005
453
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.