Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sever: Onurum herşeyden önce gelir

Sever: Onurum herşeyden önce gelir

Seray Sever sevgilisinin ailesinin kendisine karşı tavırlı olmadığını, böyle bir şey olursa ilişkisini bitirmeyi göze aldığını söyledi.

Seray Sever, kuyumcu Sait Koç'un oğlu Ersan Koç ile olan ilişkisiyle ilgili soruları yanıtladı.

Ersan Koç'un babasının kendisi hakkında söylediği iddia edilen "Oğlum gönül eğlendiriyor" sözlerinin gerçekdışı olduğunu anlatan Sever, "Ben bu söylenilenlerin doğruluğundan emin olsam ilişkimiz kesinlikle biter. Ailemin bir duruşu ve onuru var bu benim için herşeyden önemlidir. Böyle seviyesizce laflar gelirse kabul etmem. Bana yansıtılan birşey yok. Huzurum, keyfim yerinde, mutluyum. Onurum için aşkı ikinci plana atarım. Onurum herşeyden önemli" dedi.

Sevgilisi Ersan Koç'un kendisine hediye ettiği 42 bin YTL'lik kolye yüzünden babasından tokat yemesi haberlerine Sever "Ucundan bile geçmiyor. Ben öyle pahalı hediye kabul etmem. Kendi ayaklarım üzerinde duruyorum ne ben ne ailem böyle birşeyi kabul etmeyiz. Bana öyle bir hediye teklifi bile gelmedi, insan ancak kocam olursa böyle bir hediyeyi kabul edebilirim" dedi.

Sevgilisinin ailesiyle tanışmadığını söyleyen Sever "Ailesiyle henüz tanışmadım, tanımamı gerektirecek birşey yok. 3 ayda kimse kimsenin ailesiyle tanışmak zorunda değil" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
527
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.