Magazin

Sevda Demirel petshop bastı

Sevda Demirel petshop bastı

Evinde iki köpeği ve kedileriyle birlikte yaşayan şarkıcı ve model Sevda Demirel önceki gün Akmerkez’deki petshop’u bastı.

İçerideki hayvanların iyi ortamda bakılmayıp aç ve susuz bırakıldıklarını iddia eden Demirel, girdiği petshop’taki görevlilere “Bu hayvanları aç ve susuz bırakıyorsunuz” diyerek bağırdı. Hayvansever kimliğiyle tanınan Sevda Demirel önceki gün Akmerkez’de yaptığı tek kişilik eylemiyle son günlerde hayvanlara karşı işlenen suç ve kötü muameleyi protesto etti.

Ünlü şarkıcı alışveriş merkezinde girdiği bir petshop’taki görevlileri, kafeslerde tutulan hayvanları aç ve susuz bıraktıkları gerekçesiyle topa tuttu. Suluklarında su ve mamaları olmayan köpekleri gösteren ünlü şarkıcı, görevlilere “Bu hayvanların neden suları ve mamaları yok. Binlerce Euro’ya bu hayvanları satıyorsunuz ama su ve mama vermiyorsunuz. Zor geliyorsa inanın ben her gün evimden gelip onlara bakarım” diyerek bağırıp çağırdı.

Sevda’dan Hülya Avşar’a ağır gönderme “Kürkü içi boş, kof giyer” Ortalığı birbirine katan ve bu sırada diğer müşterilerin de dikkatini çeken Demirel’den nasibini son olarak ise kürk giydiği için son günlerde eleştirilen ünlü şarkıcı Hülya Avşar aldı. Demirel, 20 bin dolarlık kürk giyen Hülya Avşar’a ise “Kürkü içi boş, çirkin ve kof kadın giyer. Kürk giyerek mi güzel olacaklar? Bence önce biraz beynini geliştirsinler. Şirinlik yaparak teyze teyze gezmesin ortalarda. Spor yaparak da güzel ve bakımlı kalabilirler. Bu mesele arz talep işidir. Eğer siz kürk giymeye devam ederseniz her gün yüzlerce
hayvan derileri için öldürülecek” sözleriyle ağır bir göndermede bulundu.

(milliyet)

Yayın tarihi: 23.01.2013
573
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.