Magazin

Şenlendirici'den sevgiliye dayak!

Şenlendirici'den sevgiliye dayak!

Geçtiğimiz yıllarda eski sevgilisi Deniz Seki’yi de döven ünlü klarnetçi Şenlendirici’nin şimdi de Marmaris tatilinde görüntülendiği Gözde Kılıçoğlu’na dayak attığı öne sürüldü.

şenlendiriciden sevgiliye dayak

Geçtiğimiz yıllarda telefon kayıtlarını ele geçirdiğini öğrendiği sevgilisi Deniz Seki’yi dövdüğü mahkeme kayıtlarına kadar yansıyan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin adı yine dayak iddiasıyla gündemde...

Şenlendirici’nin Ramazan Bayramı tatilinden dönüşte Atatürk Havalimanı’nda kendisine sarılıp öperken objektiflere yansıyan sevgilisi Gözde Kılıçoğlu’nu da feci şekilde dövdüğü öne sürüldü. Şenlendirici havalimanında kendisini öpen ve gazetecileri fark edince panikle uzaklaşan genç kızın önce bir hayranı olduğunu söylemiş, ardından ise o genç kızın New York konserinde tanıştığı ve 3 yıldır da beraber olduğu 26 yaşındaki Gözde Kılıçoğlu olduğu ortaya çıkmıştı.

Hâlâ Nazire ile evli
İddiaya göre geçen hafta perküsyon ustası Cem Bergamalı’nın oğlu Cem’in sünnet törenine hâlâ evli olduğu iki çocuğunun annesi Nazire Şenlendirici ile beraber katılan Hüsnü Şenlendirici, daha sonra sevgilisi Kılıçoğlu ile Marmaris’te tatil yaptı. Çiftin tatil sırasında yaşadığı romantik anların görüntüsü dün uçankuş sitesinde yayınlandı.

Kavga ‘kıskançlıktan’ çıktı

Tatilde oldukça mutlu görünen çift, cuma günü İzmir uçağıyla İstanbul’a geldi. Çift, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şenlendirici’nin Tarabya’daki villasına gitti. O gece Şenlendirici ile Kılıçoğlu’nun arasında kıskançlık yüzünden tartışma çıktı. Kavga sırasında Şenlendirici, kız arkadaşını feci şekilde dövdü.
Dudağı patlayan, yüzünde morluklar oluştuğu görülen Kılıçoğlu, cumartesi sabahı Şenlendirici’nin Tarabya’daki evinden perişan halde ayrılıp Kurtköy’deki evine gitti. Kılıçoğlu ise “Hüsnü bey ile tartıştığınız doğru mu?” sorumuza “İlişki yaşadığıma inanıyor, bir de tartıştığımızı mı düşünüyorsunuz? Şaka gibi ama bu konuda kesinlikle konuşmayacağım” diyerek kafaları karıştırdı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 04.09.2012
957
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.