Magazin

Senin göğüsler de Murat’ınkiler gibi

Senin göğüsler de Murat’ınkiler gibi

Ceylan, Fedon’un görüntüsünü Murat Boz’un birkaç hafta önce teknede çekilen fotoğraflarıyla kıyasladı. Karşılığında hiç beklemediği bir yanıt aldı.

Türkbükü’ndeki Onikon Otel’in önceki gün iki ünlü konuğu vardı. Bir yıl önce evlendiği Güçal Tanören’le yollarını ayırıp stres atmak için Bodrum’a gelen Ceylan ve Grek müziğin ünlü ismi Fedon... Ceylan, usta yorumcuyu görünce yanına gitti, ama konuşma esnasında yaptığı bir espri ortamda buz gibi rüzgarlar estirdi.

Murat Boz’un birkaç hafta önce teknede çekilen ve çok ses getiren fotoğraflarını hatırlatan Ceylan, Fedon’a “Abi senin göğüslerin de Murat Boz’unki gibi sarkmış” deyince, beklemediği ters bir yanıt aldı: “Ceylan kızım, benim yaşım 70... Murat Boz benim yaşıma geldiğinde, sırf göğüsleri değil her yeri sarkar!”

Güçal Tanören’den ayrılmaya bir ay önce karar verdiğini söyleyen Ceylan, bir daha evlenmeyi düşünmediğini söyledi: “Ben Güçal ile çocuk sahibi olmak için evlendim ama olmadı. Artık ne evlenmek ne de çocuk istiyorum.”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 17.08.2012
555
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.