Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seksi divalar ideal ölçülerden uzak

Seksi divalar ideal ölçülerden uzak

Müzik dünyasının iki seksi divası Beyonce ve Mariah Carey, iddialı giyim tarzları ve cüretkar danslarıyla milyonlarca erkeğin rüyalarını süslüyor.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Daily Mail gazetesi, kadınların hayranı olduğu iki ünlü ismin de vücutlarının 'mükemmel'den çok uzak olduğunu yazdı. İdeal ölçülerin '84-60-84' olduğunu belirten gazete, divalar için "Boyları kısa, bacak ve belleri kalın, kalçaları fazla iri" yorumu yaptı. Mariah Carey Beyonce 39 yaşındaki Mariah Carey'nin cildinde sarkmalar başladı. Vücuduna oranla göğüslerinin küçük olmasından rahatsız olan Carey, bacaklarının kalınlığından da şikayetçi. Tüm bunlara rağmen canının istediğini giyinmekten asla çekinmiyor. Beyonce'un vücudundaki orantısızlık gözden kaçacak türden değil! Vücut ölçüleri 86-68-107 olan ünlü şarkıcı, ideal görüntüden çok uzak. Ayrıca bacakları çok kalın olduğu için asla düz ayakkabı giymiyor! (Sabah)
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.