Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Seki: Çok çekici ve başarılıyım

Seki: Çok çekici ve başarılıyım

Bir davette korse giydeği için gazetelere konu olan Deniz Seki, kilolarını gizlemek için giydiği söylenen korsenin, aslında süs amaçlı olduğunu söyledi.

"Beyaz Show"un 10. yıl kutlamasında, siyah elbisesinin üzerine taktığı korseyle dikkat çeken ve kilolarını gizlemek için korse taktığı söylenen Deniz Seki, bu iddialara çok sinirlendi.

Arzu Kaprol'un hazırladığı kıyafette, korsenin süs amaçlı kullanıldığını söyleyen Deniz Seki, "Ben halimden memnunum, manken değilim ki 90-60-90 olma kaygım olsun. Ben bir şarkıcıyım, kilo vermek ya da ince görünmek gibi bir kaygım hiçbir zaman olmadı" dedi.

Seki, siyah kıyafet giyerek kilolarını sakladığı yolunda yapılan haberlere de gönderme yaparak, "Beyaz da giyiyorum. Arşivler bir karıştırsınlar... Neden bu konulara taktılar ben de anlamadım. Halimden memnunum, çok çekici ve başarılıyım. Artık insanların benim şarkıcılığımı konuşmak yerine, bu tarz şeylerle eleştirip, yıpratmak istediklerine inanıyorum" şeklinde konuştu.

Kadir İnanır'la barıştı
Begüm Ersaraç ile Recep Aydemir'in Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleştirilen düğün töreninde sahne alan Deniz Seki, konuklar arasında yeralan Kadir İnanir'la da biraraya geldi.

Kadir İnanır ile birlikte oynacağı "İyi ki Varsın" dizisinin kadrosundan fazla kilolu olduğu için çıkartılan Deniz Seki, İnanır ile arasında hiçbir sorun olmadığını göstermek istercesine, şarkılarına büyük bir bölümünü ünlü sanatçının yanında seslendirdi.
(Hürriyet/Kelebek)

540
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.