Magazin

Şehrazat'ın kafa karıştıran tatili

Şehrazat'ın kafa karıştıran tatili

Binbir Gece dizisinin Şehrazat'ı Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, Pazar akşamı 19.15 uçağıyla Paris'e uçtu.

Paris'in en güzel semtlerinden biri olan Saint Germain'de küçük bir otele yerleşen iki oyuncuya dizideki rol arkadaşları Ceyda Düvenci, menajerleri Ayşe Barım ve tiyatro sanatçısı Güven Kıraç, eşleriyle birlikte eşlik etti.

Korel'in, Ergenç ile tatile çıkması pek çok söylentiyi de beraberinde getirdi. Genç oyuncu, aşk yaşadıkları dedikodusunu şiddetle yalanladığı Ergenç ile neden aynı otelde tatil yapmayı tercih etmişti? Grupta tek bekar olan Korel ve Ergenç'ti. Bu durumun öğrenilmesi aşk dedikodularını yeniden alevlendirmeyecek miydi?

VATAN, tüm soruların cevabını ararken ilginç bir gerçeği öğrendi. Bergüzar Korel'in ayrıldığı sevgilisi Tan Sağtürk de Paris'teydi. İki eski sevgili Paris'te de bir araya gelip görüşüyordu. Korel, Ergenç ve Sağtürk'ün tatil için Paris'i seçmesi bir tesadüf müydü? Magazin kulisleri şimdi bu kafa karıştıran tatilin arkasındaki gerçeği öğrenmeye çalışıyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 10.12.2008
204
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.