Magazin

Sefa'dan kopartan 'panpiş' taklidi

Sefa'dan kopartan 'panpiş' taklidi

Sefa Doğanay bu sefer de Panpiş'le kırdı geçirdi. Taklit ustası Sefa Doğanay katıldığı canlı yayında adeta kırdı geçirdi. Sefa Doğanay Panpiş taklitiyle stüdyodakileri gülme krizine soktu.

Güncellenme tarihi:
Taklit ettiği ünlülerin ağzında Hilal Cebeci gibi konuşan Doğanay, stüdyodakileri kahkahaya doğdu. Sefa Doğanay bu sefer de ünlülerin taklitini Hilal Cebeci'nin çıkarttığı Panpiş kelimesine uyarladı. VİDEO İÇİN TIKLAYIN CNN Türk erkanlarında Mesut Yar'ın hazırlayıp sunduğu Burada Laf Çok'a katılan taklit ustası Sefa Doğanay yine gülme krizlerine soktu. Sefa doğanay'ı şüphesiz Türkiye'de tanımayan yoktur. Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasında bu sene birinci oldu. Sefa Doğanay yaptığı taklitler ile herkesi büyülerken en çok Nihat doğan, Yıldız Tilbe ve Bülent Ersoy'un seslerini birebir taklidini yaptığı için Türkiye onu unutmuyor. Taklit ustası Sefa Doğanay bu seferde Hilal Cebeci'nin panpişlerini diline doladı. Doğanay taklit ettiği ünlülerin ağzından panpişlerim deyince ortalığı kırdı geçirdi
Yayın tarihi: 16.07.2011
603
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.