Magazin

Sayan ile Kayacı arasında büyük kavga

Sayan ile Kayacı arasında büyük kavga

Aysun Kayacı'nın Seda Sayan'ın babasını ekrana çıkarmamak karşılığında 50 bin dolar istediği iddia etmesi ortalığı karıştırdı.

Güncellenme tarihi:
Bu sabah programının canlı yayınında konuşan Sayan "Bu habere kargalar bile güler. bir kişi çıksın desin ki ben Seda'ya para verdim. Ben o adamın alnını karışlarım. Bu büyük bir suçlama. Ben Aysun'u yıllar önce gördüm. Babası gelip bu programda kötü bir şey söylemedi. Ama o ortalığı ayağa kaldırdı. Sen balıkçı babanı, sabah programlarını, bu programa katılanları, dağdaki çobanı beğenmiyorsun. O zaman sen bu ülkede yaşamıyorsun. Zaten söylediklerini ispatlayamazsan Amerika'ya zaten gitmek zorunda kalacaksın" dedi. Seda Sayan sözlerine şöyle devam etti: "Ben çete lideri miyim. Bir baba yiğit çıksın bakalım... Bunu nasıl kanıtlayacaksın. Yasal süreç başladı. Benim hayatım abuk sabuk iddialar yüzünden mahkeme koridorlarında geçiyor. Üşenmeden de gidiyorum. Çünkü onlardan tazminatları alıp Mehmetçik Vakfı'na gönderiyorum. Ben veren elim...Benim vicdanım rahat. Bizim kursağımızdan haram para geçmez. Aysun'un akıl hocaları kimse onu nasıl kurtacaklar bilmiyorum. Türkiye'nin en güvenilir ismine böyle iftira etmek kolay mı. Ben böyle kuru gürültüye pabuç bırakmam. Herkes haddini bilecek. Ben buralara kolay gelmedim." (Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 26.03.2009
328
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.