Magazin

Sakar şampiyonun kaza günlüğü

Sakar şampiyonun kaza günlüğü

15. Akdeniz Oyunları'nda, halterde 56 kiloda altın madalya kazanan milli halterci Gülbeyi Akti'nin, oyunların ilk gününden beri şanssızlıklar yakasını bırakmıyor.

Akti'nin başına gelenler sırayla şöyle: Oyunlar köyüne geldiği ilk gün şanssız bir biçimde merdivenlerden düşen Gülbeyi Akti, daha sonra köy içinde yürürken elektrik direğine çarparak bir başka şanssızlık daha yaşadı.

Bu kadarla kalmadı
Ancak şanssızlıklar bu kadarla bitmedi. Köy içinde ulaşımı sağlayan otobüse binerken kafasını otobüse vuran Akti'nin, bu kez kaşı yarıldı. Şampiyon halterci, son olarak odasının balkona açılan camına yanlışlıkla kafasını çarptı ve kafasına dikiş atıldı.

Denizde koruma
Yarışması bittikten sonra köye yakın kıyıda, denize girerek serinlemeye çalışan, ancak yüzme bilmeyen milli halterciyi, bir kaza daha olmaması için takım arkadaşları koruma altına aldı.

'Kurban keseceğim'
Gülbeyi Akti, oyunların ilk gününden beri şanssızlıkların yakasını bırakmadığını belirterek, "Sağ salim Türkiye'ye dönersem kurban keseceğim. Burada beni en çok mutlu eden olay altın madalya kazanmam oldu" diye konuştu.
Yayın tarihi: 30.06.2005
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.