Magazin

Şahan'a angut dedi

Şahan'a angut dedi

Cem Yılmaz'ın İş Bankası reklam filmini eleştiren Şahan Gökbakar, yönetmen tarafından topa tutuldu...Şahan Gökbakar'ın, en büyük rakibi Cem Yılmaz'ın son reklam filmini ti'ye alıp "Reklamlarından anladığım kadarıyla İş Bankası, Chicago civarlarında kurulmuş. Ankara o dönem öyleydi. Sonradan bozuldu. Eskiden herkes lunaparkta eğlenip kadınlı, erkekli step dansı yapardı. Ha ha ha ama sonuçta başarılı bir reklam olmuş. Çok beğendim. Herkesin ellerine sağlık" demesi ünlü yönetmen ve yapımcı Ferdi Eğilmez'i kızdırdı.


Babası efsane yönetmen Ertem Eğilmez'in izinden giderek Hababam Sınıfı serisini ve pek çok komedi filmini hayata geçiren Eğilmez, "Al işte örneğe bak!..Şahan efendi aklınca Cem'in reklama geçiriyor. Meydan bu heriflerde şimdi! Ulan angut otur da önce bir tebrik et be!.. İş bankası Chicago'da mı kurulmuş? O koca işten bunu çıkartmış paçadan çekiyor!..Hay ben senin" yorumunu yaptı. (Milliyet)

Yayın tarihi: 09.01.2013
539
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.