Magazin

'Şahan Gökbakar'a acıyorum'

'Şahan Gökbakar'a acıyorum'

Sunucu-oyuncu Yunus Günce, Sibel Can ve Şahan Gökbakar'ı kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Ali Sunal ile ilgili sert eleştirilerde bulunan sunucu-oyuncu Yunus Günce, bu seferde Sibel Can ve Şahan Gökbakar’ ı kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Bu saatten sonra kilo veremez

Düzenli olarak spor yapan ve atletik vücuduyla dikkat çeken Yunus Günce, önceki akşam Cihangir’ de görüntülendi. Spordan geldiğini belirten Günce, Şahan Gökbakar’ ı diline dolayarak “Ona acıyorum” ifadesini kullandı. Günce ünlü komedyen için, “Parası var, durumu da müsait ama kendisine yazık ediyor. Ekran önünde olan insanların kendisine biraz dikkat etmesi gerekir. Bu saatten sonra kilo veremez. Ona acıyorum” şeklinde konuştu.

Sibel Can diyeti yapanlar kilo alıyor

Ünlü sanatçı Sibel Can’ a da çatan Günce, Can’ın uyguladığı diyeti ti ye alarak, “Sibel Can diyeti yapanlar kilo vermiyor, aksine kilo alıyor” dedi. Şimdilik tek kişilik tiyatro oyunuyla uğraştığını söyleyen Günce, “Tek kişilik çalışmayı seviyorum. Disiplinli bir insan olduğum için kalabalık işlerde disiplinsiz hareketleri sevmiyorum. Tepki verince de kötü insan oluyorum. O yüzden de tek kişilik çalışma en iyisi” şeklinde konuştuktan sonra evinin yolunu tuttu.

(Sözcü)

Yayın tarihi: 27.03.2013
630
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.