Magazin

Sadettin'le ilişkim bu olaydan yara almaz

Sadettin'le ilişkim bu olaydan yara almaz

Hülya Avşar ile Sadettin Saran'ın bir arada görüntülenmelerinin ardından, Saran'ın 6 yıldır birlikte olduğu Aslı Küseyiroğlu, "Sadettin'le konuştum. Her erkeğin kaçamağı olabilir. Benim Sadettin'le ilişkim bu olayda yara almaz" dedi.

Kaya Çilingiroğlu'ndan boşandıktan sonra adı önce Ali Güven ile anılan Hülya Avşar, geçtiğimiz gün işadamı Sadettin Saran'la görüntülendi ve aylardır süren söylentiler belgelenmiş oldu. Daha önce ilişkilerini yalanlayan Avşar ve Saran, gazetecilere "iyi arkadaş olduklarını" söylemek zorunda kaldılar.

Sadettin Saran'ın 6 yıldır birlikte olduğu Aslı Küseyrioğlu ise, dün Posta Gazetesi'nden Şenay Düdek'e konuştu. Aslı Küseyrioğlu, sürpriz bir açıklama yaparak Saran ile ayrılmadıklarını, ilişkilerinin bu haberden dolayı da yara almayacağını belirtti. Saran'dan izin alıp açıklama yaptığını bildiren Aslı Küseyrioğlu, şunları söyledi:

"Sadettin ile ilişkimiz sürüyor. Benden asla ayrılmak istemediğini söyledi. Ben de ondan ayrılmak istemiyorum. Sadece Sadettin'in bir playboy olarak gösterilmesi bizi çok üzüyor. Her erkeğin kaçamakları olabilir. Bizim ilişkimiz de bu olaydan yara almaz. Sadettin ve ben birbirimizin hayatında hep olacağız. Kendisi çıkan fotoğraflara çok üzüldü. İlk eşinden olan kızını yanına alıp perşembe günü Amerika'ya gidecek. Herkes bu işi ne şekilde algılarsa algılasın, ayrılmayı düşünmüyorum."

Ona cevabı beyefendi verir herhalde
Hülya Avşar, Aslı Küseyrioğlu'nun bu açıklamaları hakkında şunları söyledi: "Geçmişte kalan bir beraberlik bu, ne söyleyebilirim ki. Bu tür açıklamalar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Ortada beni ilgilendiren bir şey olmadığı için de cevap vermek istemiyorum. Sağdan soldan duyduğum uyduruk şeylere yorum yapmam doğru olmaz. Bunlar kadınlık halleridir, olabilir, konuşabilir. Bu çok normal. O kadına gereken cevabı beyefendi hazretleri verir herhalde. Söyleyeceğim başka hiçbir şey yok."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.12.2006
349
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.