Magazin

Prens Charles'ın gizli aşkı!

Prens Charles'ın gizli aşkı!

Şarkıcı Barbara Streisand'ın, İngiltere tahtının veliahtı Prens Charles ile geçmişte gizli bir aşk ilişkisi yaşadığı öne sürüldü.

Streisand ile ilgili olarak yazılan 'Barbara - The Way She Is' adlı kitapta iki ünlünün ilk olarak 1974 yılında Hollywood'daki Columbia stüdyolarında tanıştığı, 20 dakikalık görüşme sırasında karşılıklı kahve içip sohbet ettiği iddia edildi.

Charles'dan ilginç açıklamalar...
Bu görüşmenin ardından Charles'ın Streisand hakkında 'müthiş seksi' değerlendirmesinde bulunduğu, Streisand'ınsa 'onu gördüğümde çok heyecanlanmasam, belki de eşi olma yarışında Diana'yı alt edebilirdim' şeklinde espri yaptığı yazıldı. Christopher Anderson tarafından kaleme alınan kitapta, Charles ve Streisand'ın ikinci kez 1994 yılının nisan ayında Prens'in adına kurulan bir vakfın toplantısında Londra'da karşılaştıkları, Streisand'ın Prens'i reverans yaparak selamladığı kaydedildi. Streisand'ın bu sırada 'biz birlikte olsak ne manşetler atılırdı' diye espri yaptığı öne sürüldü.

Diana'dan boşandıktan sonra...
Aynı yılın kasım ayında bu kez Charles'ın Los Angeles´e gittiği ve bir gala yemeği sırasında ikilinin yakınlaştığı iddia edildi. O günlerde iki ünlünün randevu defterlerindeki görüşmeleri iptal ettikleri ve birlikte geçirdikleri saatler için de resmi programlarda 'çay daveti' ifadelerinin kullanıldığı belirtildi. Prens'in Diana´dan boşanmasından iki yıl sonra yaşandığı öne sürülen ilişki sırasında, Charles'ın hayatında Camilla'nın var olduğu da öne sürüldü.
Yayın tarihi: 28.03.2006
428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.