Magazin

Popstar sonrası cebimde param yoktu

Popstar sonrası cebimde param yoktu

Popstar yarışmasının birincisi Abidin Özşahin(30), yarışma sonrasında yaşadıklarını ve değişen hayatını anlattı..."

Yarışmada birinci olduktan sonra 1.5 ay gibi kısa sürede albüm çıkarmam gerekti. Birincilik ödülü olarak Amerika'da Berklee'de okuma ödülü kazandım. Ama bir yandan da anlık fırsatları değerlendirmeliydim. İstanbul'a yeni gelmişim, ev tutmuşum, para lazım, çalışmam gerekiyor, borçlarım vardı. Cebime koyacak param yoktu."

Abidin Özşahin (30), Popstar yarışmasının popçu kılığına bürünmüş rockçı yarışmacısıydı. Kızlar tarafından Tarkan'a benzetilişi ne kadar etkili olduğu bilinmez ama ipi göğüsleyip, Popstar sıfatını kazanan o oldu. Popstar bittiğinde herkes onun bir çıkış yapıp yapamayacağını merakla bekledi. İşte Popstar yarışmasından sonra Abidin'in yaşadıkları...

Adana'dan yarışmaya katılan, Eskişehir'de İktisat okuyan ve 12 sene barlarda rock söyleyen bir yarışmacıydı Abidin. Popstar yarışmasına katılırken rock'a kısa süreli ihanet etti ama yapmak istediği şey zaten, bir çıkış yakalayabilmekti. Yarışma bunun vesilesiydi.

Son hafta, Popstar olduğu ilan edilince havalara uçtuğunu gördük, sonra da görüntüyü kaybettik. Abidin harıl harıl bir telaşın içine düştü. Popstar olmuştu ve kendisinden bekleneni verebilmek için aceleyle bir şeyler yapmaya çalışıyordu.

Yayın tarihi: 24.10.2006
1218
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.