Magazin

Popo, kadının DNA'sıdır

Popo, kadının DNA'sıdır

Literatüre 'popo profesörü' olarak geçen Tinto Brass, "Popo, kadının DNA'sıdır" dedi.

Maestro, kim bu yanınızdaki güzel hanım?
Caterina Varzi. Yeni hayat arkadaşım. Biliyorsun eşim Carla iki yıl önce yaşamını yitirdi. Şimdi Caterina son filmim "Ziva. Olmayan Ada"da bol bol poposunu sergiliyor. İlginç bir poposu var. Etli butlu ama Caterina'nın asıl mesleği ruh doktorluğudur.

Siz onca güzel kadınları yüzleriyle değil popolarıyla üne kavuşturdunuz. Popo takıntınızın nedeni nedir?
Bakın, popo kadının DNA'sıdır. Hatta ruhunun aynasıdır bile diyebiliriz. Aval aval bakan bir güzel yüz yerine armut şeklinde kusursuz bir popo daha çok heyecan yaratır. Popo, kadının öz benliğini yansıtır. Karakterini tüm çıplaklığı ile sergiler.

Peki, kamera arkasında o kadar popo yönettiniz, bugüne kadar gördüğünüz en güzel po Dünya sinema literatürüne 'popo profesörü' olarak geçen ünlü İtalyan soft porno yönetmeni Tinto Brass, filmlerinin okullarda seks dersi olarak gösterilmesi gerektiğini söyledi ve ekledi: "Popo, kadının DNA'sıdır. Hatta ruhunun aynasıdır."

Po kiminkiydi?
Kiminki demeyelim de kimlerinki diyelim. Hatta bir popo kare ası yapalım! (Gülüyor) Laetitia Casta, Claudia Koll, Stefania Sandrelli ve son olarak film çevirmeyi teklif ettiğim Olimpiyat ve Dünya Yüzme Şampiyonu Federica Pellegrini. Gerçekten inanılmaz bir poposu var. Hele kulaç atarken, harika ve uyumlu...

TOLSTOY 80'İNDE ÇAKI GİBİYDİ
Maestro, filmlerinizde oynatmak istediğiniz güzel popolu başka kadınlar var mı?
Elbette ama kabul etmezler. Örneğin Berlusconi'nin favorisi Eşit Fırsatlar Bakanı Mara Carfagna'yı oynatmak istiyorum. Yine siyasete bulaşan Benito Mussolini'nin torunu Alessandra'yı da.

Festivallerde boy gösteriyorsunuz ama filmleriniz hep boykot ediliyor.
İddia ediyorum, benim açık filmlerim festivale katılan ve içinde sözde seks olan filmlerden daha kaliteli. Çünkü hiçbir yönetmenin seks ile ilgili görüşü benimki kadar huzurlu değil. Onların seks sahneleri insanın içini sıkıştırıyor ve sonunda izleyen seri katil bile olabiliyor. Bu yüzden benim filmlerim okullarda ders olarak gösterilmeli.

Ancak sizi kadınları bir obje olarak kullanmakla suçluyorlar...
Kamera karşısında elbette birer objeler. Müzisyenlerin müzik aletleri obje değimli?

Şimdi siz 76 yaşındasınız. Yeni hayat arkadaşınız Caterina kaç yaşında?
30'larında... Cinlik yapma! Bak ünlü Rus yazar Tolstoy 80'lerinde bile çakı gibiymiş. En iyisi şöyle yanıt vereyim tuzak soruna; uzmanlar prostat kanserine karşı en etkin önleyici yöntemin bir ayda 24 kez cinsel ilişkiye girmek olduğunu söylüyorlar. O halde?
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.01.2009
747
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.