Magazin

Pitt ve Jolie evleniyor mu?

Pitt ve Jolie evleniyor mu?

Hollywood yıldızları Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin çok yakında İtalya'daki Como gölü kıyısında evleneceklerine dair söylentiler artıyor.

İtalyan basınında çıkan haberlere göre düğün töreni, çiftin arkadaşı olan George Clooney'nin Laglio kasabasındaki göl kıyısında yer alan villasında yapılacak. Kuzey İtalya'daki gölde düğün yapılacağına dair haberler geçtiğimiz yıl da ortaya atılmıştı ancak Clooney, arkadaşlarının villada evleneceğine dair haberleri yalanlamıştı.

'Etraf çok hareketli'
Laglio kasabasının belediye başkanının karısı Monica Mantero, AP ajansına "Clooney'nin villasında etraf çok hareketli" dedi. Clooney ve Pitt'in sözcüsü ise iddialar hakkında yorum yapmayı reddetti.

Resmi girişim yok
Düğün için diğer bir olası mekan ise aynı gölün yakınlarında bulunan Cernobbio kasabasındaki Villa d'Este Oteli. Otelin sözcüsü Annamaria Duvia, taklit isimle rezervasyon yapılmış olması olasılığını inkar edemeyeceğini söyledi.

Ancak kasaba belediyesinin sözcüsü, düğün törenine dair herhangi bir resmi girişim yapılmadığını belirtti.

Magazin dünyasının en ilgi çeken çiftlerinden olan Angelina Jolie ve Brad Pitt, ilk bebeklerini bekliyor.
(cnnturk.com)
Yayın tarihi: 18.03.2006
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.