Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pelin'in okul tezi

Pelin'in okul tezi

Pelin Batu'nun ilk kadın seri katili olan Elizabeth Bathory'ye düşkünlüğü, dergiye konu oldu.

Pelin Batu'nun tarihin ilk seri katili olan Elizabeth Bathory'ye düşkünlüğü, Karakalem dergisine konu oldu. Ünlü oyuncu, okuldayken üzerinde tez bile hazırladığı Bathory gibi kan dolu küvete girip poz verdi.

İlk kadın seri katil
Elizabeth Bathory, 1500'lü yıllarda yaşayan, Eachtice Kalesi'nde hizmetçilerine işkence eden kanlı bir leydi... Aynı zamanda tarihin bilinen ilk kadın seri katili... Kanla dolu küvette çırılçıplak yattığı bilinen "kan kraliçesi", günümüzün ünlü isimlerinden birinin de ilgi alanına giriyor: Oyuncu Pelin Batu'nun...

Kan kırmızı küvete girdi
Bathory'nin hayatına büyük ilgi duyan Batu, okul tezini bile tüyler ürperten bu kadın üzerine yazdı. Bunu bile karakalem ekibi de geçtiğimiz günlerde özel bir prodüksiyon gerçekleştirdi. Batu, prodüksiyon gereği kan kırmızı suyla doldurulan küvete, tıpkı Bathory gibi çırılçıplak uzanıp Mehmet Turgut'a poz verdi. Ve ortaya işte bu ürkütücü kareler çıktı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.08.2008
552
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.