Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Paris'in yatak sırları

Paris'in yatak sırları

Eski sevgilisi Paris Hilton'la olan ilişkisiyle ilgili olarak yaptığı açıklamalarla gündeme oturan yakışıklı aktör Nick Carter, Hilton'un yatak sırlarını bir bir ortaya dökünce Hollywood camiası karıştı.

Yatakta iyi bir performans sergilemek için Hilton'un kendini içkiye vurduğunu söyleyen Carter sözlerine şöyle devam etti: "Paris yatakta utangaç biriydi. Zaten sevişmeden önce hep sarhoş olurdu ve onun seksi çok sevdiğini de sanmıyorum. İçindeki ateşi yakmak için içki içer, uyuşturucu alırdı. Kaç gece onu yerlerden toplayıp yatağına yatırdığımı bilirim."

Hilton'un kendisini çok arzuladığının altını çizen Carter, Hilton'un kendisiyle seks yapmak istediği zaman bunu açıkça dile getirdiğini ifade etti. Eski sevgili sözlerine şöyle devam etti:

"Beni tahrik etmek için iç çamaşırı giymediğini söylerdi. Ama onun istediği zaman istediği şeyi almaya alışkın biri olduğunu bildiğim için onu bekletmeyi tercih ederdim. Bu da onu çılgına çevirirdi."
(Milliyet)
573
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.