Magazin

Paris Hilton'un gelişi olaylı oldu

Paris Hilton'un gelişi olaylı oldu

Skandallar kraliçesi olarak bilinen Hilton ailesinin varisi Paris Hilton, özel bir televizyon kanalı tarafından düzenlenen "Miss Turkey 2008"'in jüri üyesinde yer almak üzere İstanbul'a geldi. Paris'i görmek isteyenler havaalanını birbirine kattı: 3 yaralı.

Güncellenme tarihi:
Foto Galeri: Paris Hilton burada... Skandallarıyla ünlenen Paris Hilton'un İstanbul'a gelişi sırasında havalimanında büyük izdiham yaşanırken yer yer olaylar çıktı. Atatürk havalimanında manken Deniz Akkaya tarafından çiçek verilerek karşılanan Hilton, karşısında basın ordusu ve kendisini görmeye gelen bir kalabalık buldu. Kalabalığın arasına karışan bazı gençlerin taşkınlık yapması tarışmalara neden oldu. Bazı gençler Paris Hilton'u görebilmek için görev yapan basın mensuplarını itip kakınca devreye güvenlikçiler girdi. İdiham sırasında başlayan tartışmalar bir grup gencin taşkınlığı yüzünden arbedeye dönüştü. Yolcu yakınlarının protestosuna neden olan olaylar sonrası Paris Hilton güvenlik çemberinde kendisini otele götürecek olan otomobile zorlukla ilerleyebildi. Gördüğü ilgiden memnun kalan Paris Hilton, çevredekilere bol bol gülücükler dağıttı. Paris Hilton otomobile zorlukla bindikten sonra olayları ve kendisini elindeki fotoğraf makinesiyle bol bol görüntüledi. Olaylar Paris Hilton'un havalimanından ayrılışından sonra da sürdü. Havalimanından ayrılmaya hazırlanan gazetecilerin önü bir grup tarafından kesildi. Güvenlikçiler ikinci kez müdahale ederek etrafa basın ve mensunlarına tehditler yağdıran kavgacı gençleri dışarı çıkardı. Bu sırada yaralananlar ve yere düşenler oldu. Özel hayata soru yasağı Hilton bugün öğle saatlerinde bir grup gazeteciye toplu röportaj verecek. Paris Hilton mülakata katılacak olan gazetecilere ilginc bir şart koyarak özel hayatıyla ilgili soru sorulmamasını istedi. Bunun için gazeteciler röportaj öncesi sözleşme imzalatılacak. Kurala uymayan gazeteciler ise röportajdan ihraç edilecek.
Yayın tarihi: 27.03.2008
323
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.