Magazin

Paris Hilton evinin kadını olacak

Paris Hilton evinin kadını olacak

Yunanlı milyarder Paris Latsis ile nişanlanan Paris Hilton, iki yıl içinde şov dünyası ve sosyetik davetlerden çekilerek evinin kadını olmaya karar verdiğini açıkladı.

Güncellenme tarihi:
Paris burada! Skandallarıyla sürekli gündemde kalmayı başaran Hilton otellerinin ünlü varisi Paris Hilton, "Newsweek" dergisine verdiği röportajda geçmişine sünger çekmeye hazırlandığını duyurdu. 24 yaşındaki Hilton, bunun en geç 2 yıl içinde gerçekleşeceğini dile getirerek, televizyon şovu ve sosyetik davetlerin artık kendisini yorduğunu belirtti. Artık sıkıldı Nişanlısı Latsis ile evlendikten sonra mazbut bir ev kadını olarak çocuklarını büyüteceğini ifade eden Hilton, "Aptal sarışını oynamanın hoş olduğunu düşünüyordum. Kendimi televizyon şovunda bir iş kadını ve bir marka olarak görüyordum. Ama artık bunlardan hoşlanmıyorum" dedi. Acı vermeye başlamış Tüm bunların kendisine "acı vermeye" başladığını belirten Hilton, "Gördüğüm herkes fotoğraf çektirmek istiyor, beni birbirlerine gösteriyorlar. Bütün bunları yaptığıma bile inanamıyorum" sözleriyle önünde yeni bir sayfa açtığını açıkladı. Yıllık geliri 10 milyon dolar Yıllık gelirinin 10 milyon dolar olduğu belirtilen ve "Club Paris" ile "Hotel Paris" adı altında kendi diskotek ve oteller zincirini kurmaya başlayan Hilton, girişimcilik ruhunu büyükbabası Conrad'dan aldığını söylüyor.
Yayın tarihi: 14.06.2005
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.