Magazin

'Özel hayatına dikkat et'

'Özel hayatına dikkat et'

Ebru Şallı'nın temmuz ayında boşandığı Harun Tan, Şallı ile ünlü şarkıcı Sinan Akçıl arasında çıkan aşk dedikodularından rahatsız oldu.

ebru şallı harun tan

Harun Tan, eski eşi Ebru Şallı'nın Sinan Akçıl ile aralarında çıkan aşk dedikodularından rahatsızlığını belirterek, dikkatli olması için uyarıda bulundu.

ESKİ EŞE ÜLTİMATOM

Harun Tan, adı Sinan Akçıl'la anılan eski eşi Ebru Şallı ile gerginlik yaşadı. Ünlü işadamı; Şallı'nın çocuklarıyla yaşadığı eve çiçek gelmesinden ve Akçıl'la çıkan aşk dedikodularından rahatsız olduğunu belirtti. Ebru Şallı; Akçıl'la sevgili değil, sadece arkadaş olduklarını söylese de Harun Tan'ın tavrı sert oldu.

GÖRÜŞMEYİ KESTİLER

İddialara göre Ebru Şallı'nın açıklamalarından tatmin olmayan Harun Tan, "Benim adım kimseyle yazılıp çizilmiyor. Attığım her adıma dikkat ediyorum. Sen de özel hayatına özen göstereceksin, yoksa çocuklarımız konusunda sıkıntı yaşarız" dedi.Ebru Şallı'nın gelişme üzerine Sinan Akçıl'la arasına mesafe koyduğu, ikilinin bir süredir de görüşmediği öğrenildi.

(Sabah)

Yayın tarihi: 21.09.2013
985
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.