Magazin

Osman, siyasi olaylara karışıyor!

Osman, siyasi olaylara karışıyor!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin bu akşam yayınlanacak 81. bölümünde neler oluyor? İşte detaylar...

osman

Osman hiç karışmak istemediği halde, arkadaşı Aydın’ı korumak için siyasi olaylara bulaşıyor. Osman hiç karışmak istemediği halde, arkadaşı Aydın’ı korumak için siyasi olaylara bulaşır. Üstelik, bir geceliğine evde sakladığı yasaklı yayınları da Mete bulur. Akarsu Ailesi, Osman’ı korumak için seferber olurken, o, olayların tam ortasına düşer. Okulda ilgi duyduğu Ayça’nın sağcı ağabeyi ve arkadaşları, onu mimlerler.

Doğum gününden kaçan Soner de kendini otele kapatıp, acısını içkiden çıkartır. Süleyman tekrar İngiltere’ye kaçmasını önlemek amacı ile kapısında nöbet tutar. Hayal kırıklığına uğrayan Deniz ise, babasının hediyesini açmak istemez. Ancak babası geri geldiği zaman onunla birlikte açacağı konusunda evdekilerle inatlaşır.

81. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız!

Torununun bu durumuna kahrolan Cemile, Soner’i kendine getirmek için onunla konuşmaya gider. Ancak Süleyman ve Cemile’yi bir sürpriz bekler. Soner odada değildir. Müzik dükkanı olan Mete, kaset doldurmak için gelen bir kız ile tanışır. Arka arkaya iki kez dükkana gelen bu kızdan Mete fazlası ile etkilenir. Hakan’ın hapishaneden çıkışı ile Ahmet, Berrin’i onunla konuşmaya zorlar. Zehra’nın gerçek babasının kim olduğunu bilmesi gerektiğini ısrarla savunur. Berrin sonunda pes eder ve Hakan ile buluşur. Ona artık cezaevinde olmadığı için Zehra konusunda ne yapacağını sorar. Carolin de boş durmaz. Mustafa’nın hakkı olan, Ali Kaptan’ın bom boş duran evi için şok teklifte bulunur.

 

Yayın tarihi: 11.09.2012
846
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.