Magazin

Ortaköy'ü gezdi kimse tanımadı

Ortaköy'ü gezdi kimse tanımadı

Madonna, İstanbul’dan ayrılmadan önce Ortaköy'de nargile keyfi yaptı.

madonna

Geçtiğimiz perşembe akşamı Türk Telekom Arena’da sahneye çıkan Madonna, konserden bir gün sonra Ortaköy’deydi. Ünlü popçu, sevgilisi Brahim Zaibat’la birlikte Ecrin Cafe’ye gitti. İddiaya göre mekâna Zaibat’ı önden gönderen Madonna, basın mensuplarını atlatmak için çarşaf giydi. İçeride elmalı, sakızlı, naneli karışımdan oluşan özel nargileyi içen ve Ecrin kebabı yiyen Madonna, 100 lirayı aşkın bir hesap ödedi ve 28 lira da bahşiş bıraktı.

Roma’ya uçtu
Madonna, İstanbul’dan dün özel uçağıyla ayrılıp Roma’ya gitti. Saat 16.00’da geldiği Atatürk Havalimanı’nda görüntülenmemek için sevgilisiyle korumasının arkasına gizlenen şarkıcı için özel uçağı Genel Havacılık Terminali önüne çekildi. Madonna’nın ardından çocukları ve dadıları da uçağa bindi. Bu arada ünlü
yıldızın özel eşyaları arasında yeşil bir kutu içinde hava filtre edici cihaz bulunduğu gözlendi.

Başörtülü gitti
İstanbul’dan Roma’ya Airbus A 318 tipi özel uçakla giden Madonna, üstünde boydan boya siyah bir elbise, başında başörtü ve fötr şapka olduğu halde görüntülenmemek için sevgilisiyle ve korumasının arasına gizlendi.

DHA

Yayın tarihi: 11.06.2012
404
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.