Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Önce şöhret sonra bebek

Önce şöhret sonra bebek

Tom Cruise, doğacak bebeğinin her hareketini gözlemek için eve sonogram cihazı satın aldı. Öte yandan 5 aylık hamile nişanlısını reklam uğruna peşinden Çin'e kadar sürükledi. Bu çelişkili durum, Tom Cruise'un önceliklerini de sıraya soktu: Şöhret, bebek ve Katie.

Tom Cruise Şanghay'da 'Görevimiz Tehlike 3' filminin çekimleriyle meşgul. Aktör, Çin'e giderken büyük bir reklam fırsatını kaçırmak istemedi ve Katie Holmes'ü Şanghay'a çağırdı. Katie Holmes de daveti alır almaz, bir robot gibi hiç düşünmeden Şanghay'a uçtu.

Çinli hayranları, Tom Cruise'un yanında güzel nişanlısını görünce ünlü çiftin çevresini sardılar. Nişanlılar, kalabalık arasında ezilme tehlikesi geçirdi.

Katie Holmes, Çinli sevenlerine durmadan gülümsüyordu ama bu gülümsemenin arkasında bir acının ya da bir sıkıntının gizlendiği belliydi. 26 yaşındaki anne adayı, ne de olsa zor bir hamilelik dönemi geçiriyor. Nişanlısının ısrarı üzerine Şanghay'a gitmesi de onun sıkıntılarını büsbütün artırdı.

EVE SONOGRAM ALDI
Üstelik yakışıklı aktör bir özel uçak tutmaya da gerek bile duymamıştı. Tom Cruise doğacak bebeğinin günlük faaliyetini öğrenmek için 10 bin sterlin harcayarak sonogram makinesi alıyor ama anne adayının sağlığıyla hiç ama hiç ilgilenmiyor!

Tom Cruise için varsa yoksa, doğacak bebeği ve şanı şöhreti. Şimdilik bebek sağlıklı görünüyor. Peki ya sonra? Katie Holmes'ün bundan sonra daha da dikkatli davranması gerekiyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.12.2005
182
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.