Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Önce damat sonra gelin!

Önce damat sonra gelin!

Başımıza taş yağacak haberimiz yok. Tony Lowles isimli İngiliz, 20 yıl önce sırılsıklam aşık olduğu Geraldine isimli kadınla hayatını birleştirdi.

Hayatının en mutlu gününü yaşadığını belirten Tony yani yeni adıyla Sarah, tepkilerin anlamsız olduğunu söyledi.

Her geçen gün farklı bir ilginçliğin yaşandığı İngiltere'de, dün yine akıllara durgunluk veren yeni bir olay gündeme damgasını vurdu... Tony Lowles veya Sarah Wright, hem erkek hem de olarak dünya evine girerek, eşine ender görülen bir olayın kahramanı oldu... Yıllarca erkek olarak yaşayan ve Geraldine adlı kadınla hayatını birleştiren Tony için hayat mükemmeldi.

Karar vermek zordu
Ancak geçen süre, Tony'nin içindeki karşı cins, kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Artık buna daha fazla dayanamayan Tony, bir süre sonra eşinden boşandı. Hızını alamayan Tony, kadınlığı karar verip ameliyat oldu. Hayatının geri kalan bölümünü kadın olarak geçirmeye karar veren Tony, adını da Sarah olarak değiştirdi. Yani Tony, gitti Sarah geldi.

Evlenme teklifi yapıldı
Artık yeni kadın Sarah'ın sevgilileri erkekti. Fakat 3 yıl önce tanıştığı Neil adındaki bir adama aşık olan Sarah, diğer bir deyişle Tony bir kez daha evlenmeyi can atıyordu. Neil de, Sarah'a evlenme teklifinde bulunca, evlilik hazırlıklarına başladı.
129
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.