Magazin

'Öldürdüler beni, içim öldü'

'Öldürdüler beni, içim öldü'

Ünlü şovmen Cem Yılmaz eşi Ahu Yağtu’yla bebekleri Kemal’e kavuşmanın mutluluğunu yaşarken torununu göremeyen kayınpederi ise isyan etti.

Kızıyla 4 aydır küs olduğunu belirten Neşet Yağtu yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"Düğünden bu yana o aileyle yıldızımız bir türlü barışmadı. Aileler uymadı. Düğünde bile bize kabus yaşattılar. Görevimiz bir puzzle’ın en son parçasını tamamlamaktı, resmen figüranlık yaptık. Kasıla kasıla bize hava attılar. Cem’in abisi yanımıza gelip elimizi bile sıkmadı, uzaktan sadece merhaba dedi. Kız kardeşi Özge ise yanımızda sadece 15 saniye durdu. Bizim ailede de profesörler, kendi alanında kendini geliştirmiş insanlar var. Kimseye biat etmeyiz.Yaptığım röportajlar kızımla ilişkimizde son nokta oldu. Ahu daha sonra ne aradı, ne sordu. İlişkiyi tamamen bitirdi. Bunun üzerine Ahu’ya uyarıcı bir mesaj atarak “Herkes haddini ve yerini bilsin” dedim. Benim o röportajları yaparken meşhur olmak tanınmak gibi bir beklentim yoktu, dengeleri korumak adına yaptım. Hatta insanlar yolda görüp “Siz Cem Yılmaz’ın kayınpederi misiniz?” diye sorduklarında “Hayır, ben Ahu Yağtu’un babasıyım” dedim.

Öldürdüler beni, içim öldü. Bir dede olarak içim yanıyor. Yılmaz ailesinin hepsi hastanede, torunlarını görüyor, seviyor. Ben de torunumu sevmek, kucağıma almak istemez miydim? Bir kayınpeder kayınvalide yani dünürler sormaz mı nerede bu kızın babası diye, sormuyorlar. Ama daha zamanımız var ömrüm yeterse torunumu askere uğurlarken görürüm." (Vatan)

TELEFONLARIMIZ MI DİNLENİYOR

Ahu Yağtu’nun babasına tavır almasının altında ise kız istemeyle başlayan sürecin yattığı konuşuluyor. Yağtu o dönem telefon konuşmalarından, kız isteme sırasında yenilen yemeğe kadar her şeyin basında çıktığını görünce büyük şok yaşayıp “Basın bu kadar bilgiyi, yediğimiz yemeğe kadar nasıl ve nereden öğrenebiliyor? Telefonlarımızın dinlediğinden bile şüphe edip korkmaya başladık” dediği belirtildi. Eşi Cem Yılmaz’ın basına karşı mesafeli duruşuna rağmen babasının çıkıp özel hayatlarıyla ilgili bütün bilgileri gereksiz detaylara kadar basına aktarması Yağtu’yu fazlasıyla rahatsız etti. Babasıyla arasına mesafe koyan Yağtu’nun bu nedenle doğumla ilgili bilgileri de paylaşmadığı, Cem Yılmaz’ın ise kayınpederine karşı eşi kadar tavırlı olmadığı ifade edildi.

"UYDURMAYIN ARTIK"

Oğlu Kemal'e kavuşan Cem Yılmaz, çıkan haberlere dün twitter sayfasından isyan etti.
*Yahu haber yoksa yoktur artık bir tarafınızdan uydurmayın. Bırakın insanları kendi haline. Bi hayırlı olsun diyeceksin hepsi bu..çok zor ise bırak

*Hastanede geçirdiğimiz ikinci günümüzde daha ne kadar haber uydurulucak acaba...oğlunun adını ne koydu?..yok şaka yaptı.seviye de çok acı...

*Hiç ilgilenme ...Cem Yılmaz espri yaptı!!! Uydur uydur yaz...:)) Hiç mi değişmeyeceksiniz be kardeşim !! Ah biz göremedik belki Kemal görür

*Mutluğumuzu paylaşan tüm güzel insanlara Allah nice mutluluklar yaşatsın sağolun varolun..:)))

Yayın tarihi: 04.08.2012
413
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.