Magazin

'Oğlum, annenle biz ayrılıyoruz!'

'Oğlum, annenle biz ayrılıyoruz!'

Mehmet Ali Erbil - Tuğba Erbil çifti önceki gün oğulları Ali Sadi'ye boşanacaklarını açıkladı.

Ünlü şovmen "Oğlumu karşıma aldım ama bu kararı ben söyleyemedim, o an dilim tutuldu" dedi

Mehmet Ali Erbil boşanmak üzere olduğu eşi Tuğba Erbil ile birlikte oğlu Ali Sadi için geçen hafta pedagoga gideceğini açıklamıştı. Çift pedagoga gitti ve boşanacaklarını çocuklarına nasıl söyleyeceklerine dair yardım aldı. Ve büyük gün geldi çattı.

Erbil çifti oğulları Ali Sadi'yi geçen hafta sonu karşılarına oturttu. Erbil, pedagogun kendilerine öğrettiğini söyleyecekti ancak o an oğlunun karşısında dondu kaldı. "Hayatımın en zor dakikalarını yaşadım" diyen ünlü şovmen, o anı Vatan'a şu sözlerle anlattı: "Oğlumun karşısında konuşamadım adeta dilim tutuldu, dondum. Her şeyi annesi söyledi. Oğluma 'Biz birbirimizi severek evlendik. Seni de isteyerek dünyaya getirdik. Ama artık anne-baba anlaşamıyor bu yüzden ayrılıyor. Biz her zaman senin annen ve baban olacağız ve seni sevmeye devam edeceğiz' dedi. Ben de onayladım. Ali Sadi öylece durup bizi dinledi, hiçbir tepki vermedi. Pedagog, Ali Sadi'nin bu durumu algılayabileceği yaşta olduğunu söyledi" dedi.


(Vatan)
Yayın tarihi: 11.03.2010
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.