Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ofsayta düştün Tuncay bu pozisyon gol olmaz!

Ofsayta düştün Tuncay bu pozisyon gol olmaz!

Tuncay Şanlı, kendisini sevgilisiyle görüntüleyen gazetecilere 'emir' vermeye kalktı. Bir garsonla 'O fotoğrafı silsinler, tek başıma çeksinler' diye mesaj yollayan Şanlı, 'Hayır' yanıtını alınca çılgına döndü.

İngiliz Stoke City takımında futbol oynayan Tuncay Şanlı, tatil için geldiği Türkiye'de paparazzilere fena yakalandı. Şanlı, Maçka'da bir mekanda sevgilisiyle görüntülendi.

Geçen ay İstanbul'a gelen ve çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen futbolcunun sevgilisi, gazetecileri görünce yüzünü elleriyle kapattı. Flaşların patlamasıyla ne yapacağını şaşıran ikili, önce hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalıştı. Sevgilisinin, rahatsızlığını dile getirmesi üzerine korumasını çağıran Tuncay Şanlı, 'Otomobilimle eve bırakın' talimatını verdi. Mekanda çalışan bir garson gazetecilerin yanına gelerek, 'Tuncay Bey, 'Fotoğrafları hemen silsinler. Beni tek başıma çeksinler' mesajını iletmemi istedi' dedi. Gazetecilerden, 'Hayır' yanıtını alan futbolcu, öfkesinden deliye döndü. Mekanı terk eden Tuncay Şanlı, bir taksiye binerek hızla uzaklaştı. Şanlı ve sevgilisinin ilerleyen saatlerde tekrar buluştukları öğrenildi.

Eski takımı Middlesbrough'la davalık olan, bu yıl forma giydiği Stoke City ile yollarını ayıran Tuncay Şanlı, geçen ay İstanbul'a geldi. Avrupa'da bir takımla anlaşmak üzere olduğu söylenen futbolcu, geldiği günden beri İstanbul gece hayatının tadını çıkarıyor. Şehrin en lüks mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Tuncay Şanlı, önceki gece birlikte görüntülendiği sevgilisinin kim olduğunu açıklamadı.
(Akşam)
347
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.